Rafał Kirsch

adwokat

W swojej pracy zawodowej zajmuje się m.in. prawem umów i zobowiązaniami, w szczególności dochodzeniem prawa w przypadku, gdy umowa nie zostanie wykonana lub została wykonana niezgodnie z jej treścią. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowej realizacji Twojej umowy. Myślisz, że kontrahent nie wywiązuje się ze swojego zobowiązania lub umowa została wykonania nienależycie, to dobrze trafiłeś!
[Więcej >>>]

Porozmawiajmy

O blogu

Zostałeś niewłaściwie potraktowany podpisując umowę? Czujesz się oszukany, bo osoba, z którą podpisałeś umowę nie wywiązała się ze swojego zadania albo uważasz, że wykonała swoją pracę nienależycie? Chciałbyś dochodzić swoich praw w sądzie, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś!

Zawieranie umów to bardzo ważna część każdej pracy. Bez nich niemożliwe byłoby prowadzić swoją firmę, zatrudniać nowych pracowników czy po prostu dążyć do jej wykonania. Znajdziesz tutaj kluczowe informacje, dzięki którym nie dasz się oszukać podczas podpisywania umowy.

Na oszukanizumowy.pl znajdziesz wiele porad i wskazówek, co zrobić, gdy poczułeś się oszukany w wyniku podpisania umowy. Przede wszystkim informacje z zakresu zobowiązań umownych, dochodzenia swoich praw na drodze postępowania sądowego czy egzekucyjnego, jak również co zrobić, kiedy druga strona nie wywiązuje się z umowy, albo wykonała ją nienależycie.

Z pewnością na blogu będą się pojawiać tematy związane z rękojmią, ale nie tylko związane z odpowiedzialnością sprzedawcy, lecz również z odpowiedzialnością wynikającą z umowy zlecenia, umowy o dzieło czy o roboty budowlane.

***