Rafał Kirsch

adwokat

W swojej pracy zawodowej zajmuje się m.in. prawem umów i zobowiązaniami, w szczególności dochodzeniem prawa w przypadku, gdy umowa nie zostanie wykonana lub została wykonana niezgodnie z jej treścią. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowej realizacji Twojej umowy. Myślisz, że kontrahent nie wywiązuje się ze swojego zobowiązania lub umowa została wykonania nienależycie, to dobrze trafiłeś!
[Więcej >>>]

Porozmawiajmy

O mnie

,,Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”.

Każdego dnia wiele osób pada ofiarą ludzkiej nieuczciwości przy podpisywaniu umów. Często nie wiadomo do kogo się zwrócić o pomoc w kwestiach prawnych.

Nazywam się Rafał Kirsch i uważam, że umów należy zawsze dotrzymywać. Od wielu lat skutecznie pomagam ludziom, którzy zgłaszają się do mnie o pomoc prawną w zakresie zawierania umów, skutków prawnych nienależytego ich wykonania oraz wszystkich aspektów dotyczących umów. Zawsze angażuję się w każdą sprawę w 100%. Być może jest to klucz mojego sukcesu.

Zostałem adwokatem ponieważ od zawsze chciałem pomagać ludziom, którzy mają problemy dotyczące zawierania umów, co często jest wynikiem ich niewiedzy bądź nierzetelności kontrahenta. Cieszę się z każdej wygranej sprawy, ale przede wszystkim wiem, że mój Klient osiągnął to, na czym mu zależało, zgłaszając się do mnie.

Obecnie pracuję jako adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Jestem Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Na co dzień stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką Pirożek & Pirożek

Posiadam 10-letnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę prawniczą, którą stale pogłębiam odbywając, m.in. studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w Katedrze Postępowania Cywilnego. Specjalizuję się także w zakresie postępowania egzekucyjnego – ukończona aplikacja komornicza zakończona egzaminem.

Zapraszam również na moją stronę internetową adwokat-kirsch.pl

***